Tamna Tema
2.HRLŽ-jug RUKOMETAŠICE ŽRK METKOVIĆA UVJERLJIVO SVLADALE ŽRK ZADAR

.

U današnjem susretu u sklopu Druge rukometne lige jug za žene u Metkoviću su se sastale igračice ŽRK Metkovića i ŽRK Zadra. Zadranke su se uspjele ravnopravno nositi sa Metkovkama samo prvo poluvrijeme koje je ipak završilo rezultatom 15:11 za ŽRK Metković. U drugom poluvremenu Metkovke su ubacile u višu brzinu i ostvarile pobjedu sa velikom razlikom od 15 golova (38:23). Zadnju prvenstvenu utakmicu igračice ŽRK Metkovića igraju već u srijedu u Omišu protiv RK Orkana. Najviše golova za Metković, postigle su; Josipa Bebić 12, Rita Šiljeg 6, Petra Obšivač 5 i Andrea Pletikosić 4. Kod gošći najviše pogodaka ostvarile su; Lara Vrsaljko 8 i Nives Opsenica 6. Ovom pobjedom djevojke ŽRK Metkovića, se nalazi na petom mjestu sa četrnaest bodova iz petnaest utakmica.