Tamna Tema
Maestralne igračice ŽNK Neretve na igralištu Iza Vage

Bolje otvaranje ligaškog natjecanja igračice Neretve nisu mogle niti zamisliti. Danas na igralištu Iza Vage u goste su im je došla ŽNK Viktorija iz Slavonskog Broda. Od prve minute utakmice domaće nogometašice krenule su napadački  što je i rezultiralo pogodkom već u 6.minuti kada je Nikol Šunjić načela mrežu gostujućih nogometašica za 1:0 . Skoro cijelo prvo poluvrijeme igralo se na polovici gostiju , na 2:0 povećava Laura Sušak u 10.min , dva pogodka postigla je Ana Mandić koja je u 12.min prošla kroz obranu gostiju poput  svog idola Neymara za rezultat 3:0 a zatim i u 14.min 4:0 . Pred sami kraj prvog djela utakmice nogometašice Viktorije pokušale su smanjiti rezultat iz par prilika i poluprilika ali Jelena Kešina zaključala je vrata tako da se s rezultatom 4:0 otišlo na odmor. Početak drugog poluvremena utakmice gledamo borbenu utakmicu jedne i druge ekipe u kojoj je bilo čestih prekida zbog oštrih startova . Dok je kapetanica domaćih Jelena Kešina odmarla na golu s druge strane domaće nogometašice drže tempo od prvog poluvremena gdje se u listu strijelaca upisuje i Marija Šiljeg za 5:0, i kad se mislilo da je to sve što ćemo vidjeti od golova Marija Herceg iz jedanaestaerca pogađa za 6:0 a zatim za konačnih 7:0. Sljedeću utakmicu nogometašice igraju u gostima gdje ih dočekuje Osijek.