Tamna Tema
Neretva pokazala svoju moć Župi dubrovačkoj

Danas na igralištu Iza Vage u 8.kolu 2.HNŽL skupine odigran je susret između ŽNK Neretve i Župe dubrovačke . Od samog početka utakmice Neretva je krenula s dominacjom na terenu gdje se većinom igralo na jedan gol. Već u 3.minuti Marija Herceg dovela je Neretvu u vodstvo 1:0 . U nastavku prvog poluvremena nizale su se prilike za domaću momčad ali mreža je ostala netaknuta. U nastavku drugog poluvremena u 46.minuti raspoložena Herceg dovodi u vodstvo svoju momčad od 2:0 . Iako su gosti pokušali stvoriti neku priliku ili polupriliku Neretva to ne dopušta nego su pojačali svoj tempo a svoju priliku iskoristila je u 56.minuti Lucija Borovac za 3:0 , u nastavku utakmice Lucija postiže još jedan pogodak u 64 minuti. Do kraja utakimce još u strijelce su se upisale Rusković s dva pogodka i Nina Sršen s jednim 70 minuti za visokih 7:0.  Kad se mislilo da će se s tim rezultatom i završiti utakmica Marija Herceg pronalazi još snage i pogađa za konačnih 8:0.