Tamna Tema
Nogometašice Neretve upisale pobjedu na domaćem terenu

Nogometašice Neretve odigrale su prvenstvenu utakmicu u kojoj su ugostile nogometašice Marjana. Bila je to jedna lijepa utakmica s puno prilika i s jedne i druge strane ali ovaj put sreća je išla na stranu neretvanki koje su pobjedile rezultatom 3:1. Već u 8.minuti mrežu gostiju  nemoćne vratarke Jonjić trese Marija Šiljeg za 1:0, stroj za golove  Herceg i ovaj put nije zakazao za povećanje rezultata u 28.minuti na 2:0 . Na početku drugog poluvremena gosti se bude gdje u 48.minuti Prskalo postiže pogodak za 2:1, nakon sjajne asistencije Kolgeraj za Anu Mandić još sjajniji pogodak za konačnih 3:1. Ovom pobjedom Neretvine igračice osigurale su opstanak u ligi i dogodine će se iza Vage igrat prvoligaški nogomet.