Tamna Tema
VIDEO : SUDAC PRIZNAO NEVIDLJIVI GOL KOJI JE DONIO POBJEDU ZAGORI PROTIV NERETVANCA

Na niželigaškim utakmicama može se sve i svašta vidjeti pa tako je bilo i ovaj put. U 14. kolu 3 HNL -jug sastali su se NK Zagora i NK Neretvanac . Neretvanac je izgubio 3:2 a cijeli susret zasjenila je sudačka odluka u kojoj je od svih prisutnih na terenu i tribinama jedini vidio nepostojeći gol u 32.minuti za domaćine. Gostujući igrači u nevjerici gledaju u sudca nevjerujući što je dosudio ali povratka nema  i gol je priznat. U 37.minuti domaći igrač igrač igra rukom na nekih tridesetak metara od gola ali sudac nije vidio tu situaciju pa tako i nije svirao prekid za Neretvanac  .Nakon svega domaći igrač Gabrić unosi se u lice treneru Neretvanca i time dobije žuti karton dok trener Neretvanca je zaradio isključenje dok je mirno reagirao nakon što mu se domaći igrač unio u lice. Iako su se igrači Neretvanca trudili i dali sve od sebe da dođu do pobjede tako je i sudac dao sve od sebe da tako ne bude.