Tamna Tema
LOVRO MASLOV EUROPSKI DOPRVAK U KARATEU

Na Cipru u gradu  Larnaka održava se Europsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore i U21 na kojem je prijavljeno 1100 natjecatelja iz 48 zemalja, a iz hrvatske ih je prijavljeno 40. Na natjecanju sjajan nastup imao je naš Lovre Maslov iz Opuzena koji je u prvom krugu natjecanja bio oslobođen a onda je u  naredna četiri  pobijedio (4:2, 0:0, 0:0, 1:0) čime je osigurao prvo finale za Hrvatsku, kao i prvu hrvatsku medalju. Lovre je danas u finalu borio se protiv Belgijanca Matta Rombeauxa od kojeg je izgubio u finalnoj borbi kadeta -52, Lovru je svladao Belgijanac Matt Rombeux rezultatom 1:0, čime je Lovro osvojio prvu medalju s europskih prvenstava i prvu srebrnu medalju za Hrvatsku u Larnaci!