Tamna Tema
NERETVANSKI EL CLASICO Neretvanac i Neretva podjelili bodove , na kraju utakmice tučnjava navijača

.

U sklopu 26.kola 3.NL - jug u Opuzenu na Podvornici odigarn je neretvanski El Clasico između dva najveća susjedna rivala , domaćeg Neretvanca i susjedne Neretve koji je završio nerješeno 2:2 . U prvom poluvremenu gosti postižu već u 9 min. gol preko Ćavara za rano vodstvo Neretve 0:1. U nastavku susreta mreže su mirovale do 17 min. kad sudac pokazuje na bijelu točku a s 11 metara siguran je Popić koji Neretvanac vraća u igru. S tim rezulatom se otišlo na odmor. U nastavku utakmice gledamo želju i jednih za gol više ali lopta nikako nije htjela u mrežu sve do 79 minute kada nakon izvođenja kornera Šetka dovodi Neretvanac u vodstvo za 2:1. Pred sami kraj u 88 minuti. domaći ostaju s igračem manje sudac šalje Deaka u svlačionicu. Kad su domaći navijači već mislili da tri boda ostaju na Podvornici na kraju susreta Raguž postiže pogodak za 2:2 s kojim završava jedan još jedan neretvanski EL Classico . Na kraju utakmice van terena došlo je do sukoba gostojućih i domaćih navijača a veće nerede spriječila je policija. Zaista ovakve ružne scene kao što su se danas dogodile u Opuzenu nam ne trebaju . Znamo da je uvijek bilo tenzija u ogledima Neretvanca i Neretve ali i navijanjem se može pokazati snaga a ne tučnjavom zar ne ?