
NERETVANSKI EL CLASSICO Neretva spremno dočekuje svog najvećeg rivala Neretvanca
- Autor Dario Bjeliš
- prije 2 mjeseca
Još dva dana djele nas od najvećeg trećeligaškog derbija zvanog El Classico u kojem se u subotu sastaju dva najveća rivala Neretva i Neretvanac . Sjajna atmosfera vladala je jučer na treningu Iza Vage momčadi trenera Neretve Gorana Prolete . Svi s nesrepljenjem isčekuju subotu i utakmicu s Neretvanecm koji se na bod približio Neretvi a kako je u zadnjem međusobnom susretu slavila ekipa Neretvanca onda možemo očekivati jednu pravu čvrstu utakmicu . Utakmicu za portal Javnost.hr najavili su iz NK Neretva Karlo Čović i kondicijski trener Zvonimir Ilić .
Karlo Čović (NK Neretva) :
- Očekujemo vrlo borbenu utakmicu to je veliki derbi koji se proteže godinama koji je tu uz naše navijače i protivničke navijače jako napet . Očekujem da će biti puno ljudi i da će biti borbeno među navijačima a tako među nama ,da ćemo odradit pravu mušku utakmicu , spremamo se cijeli ovaj tjedan . Očekujemo da će Neretvanac napast s dugim loptama . Pozivam navijače Neretve i Neretvanca neka dođu dati podršku svatko svojoj ekipi i vidimo se u subotu.
Zvonimir Ilić kondicijski trener (NK Neretva ) :
Očekuje nas derbi Neretve i Neretvanca cijeli tjedan ,odnosno od početka tjedna naporno radimo . Znamo kako ćemo igrat ,kako ćemo započet i završit utakmicu . Pozivam sve navijače da nas dođu bodriti i očekujem jednu borbenu i čvrstu utakmicu od samog početka.
Prijenos utakmice od 16:30 moći ćete pratiti izravno na našem portalu.
Komentar / Odgovori
Povezane objave
Kategorije
Najčitanije
Newsletter
Pretplatite se na našu mailing listu da biste dobivali nova ažuriranja!