Tamna Tema
Rukometaši Opuzena ne znaju za poraz pet utakmica za redom, pao je Solin

U sklopu 6.kola 2.HRL -JUG u SD Opuzen odigrana je utakmica u kojoj je RK Opuzen bio domaćin RK Solin kojeg su pobjedili rezultatom 28:18. Opuzenci su odlično otvorili utakmicu od samog početka u kojoj su na poluvremenu otišli na odmor s visokih 15:5 . U nastavku drugog dijela utakmice opuzenci nastavljaju ritmom kojim su i započeli utakmicu i tako su mirno priveli utakmicu kraju konačnim rezultatom 25:18. U redovima rukometaša Opuzena najbolji je bio Bruno Bošković koji je postigao sedam pogodaka dok je kod gostiju najbolji bio Mario Vrgoč s postignutih pet pogodaka.

Opuzen se trenutno nalazi na prvom mjestu s 11 bodova ,zatim ga slijedi RK Biograd s također 11 bodova dok se na trećem mjestu nalazi RK Metković Mehanika s osvojenih 4 boda.

Sljedeći vikend Opuzenci idu u goste Trilju a onda u 8.kolu igra se derbi kola u kojem  drugoplasirani Biograd dolazi na gostovanje u  Opuzen .